Centrum Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax'a

Doświadczenie dydaktyczne

Od 2008 roku, niezliczone godziny w pracy szkoleniowej to doświadczenie, które pozwala na osiąganie najlepszych efektów w przekazaniu skomplikowanej wiedzy dra Cyriax’a. Codzienna praca zawodowa natomiast przynosi niezwykle ważne doświadczenie kliniczne będące bazą dla wiedzy teoretycznej zawartej w programie szkolenia.

Po każdym module dostępne są nowe techniki stanowiące integralną część szkolenia.

Polski język wykładowy!

Polski instruktor to polski język wykładowy. Tam gdzie cenne minuty szkolenia wykrada tłumaczenie my możemy realizować i tak już napięty program edukacji. Nie oznacza to że kursy obcojęzyczne mają okrojony materiał, jednak bezpośrednia komunikacja z instruktorem ma swoje zalety.

Wspierając się międzynarodowymi korzeniami uczymy po polsku. Odwiedź mój kanał na YouTube i oglądnij więcej.

Społeczność kursantów

W trakcie szkolenia napięty program szkoleniowy wymaga wysiłku, jednak potem w gabinecie stojąc przy pacjencie chcąc powtórzyć materiał do dyspozycji otrzymujecie Państwo materiały specjalnie w tym celu przygotowane i umieszczone w Strefie Kursanta.

Materiały szkoleniowe

Skrypty, wykłady, filmy to niezbędne pomoce edukacyjne. Wymagania szkoleniowe rosną, multimedialne możliwości też, co obecnie stanowi również o jakości szkolenia. Po kursie nie zostajesz sam. Otrzymujesz dostęp do Strefy Kursanta, gdzie uzyskasz dostep do materiałów specjalnie przygotowanych dla kursantów by wiedza “nie uciekła”. Każdy moduł to ok. 100 stron skryptu. Po polsku.

Komfortowe warunki szkolenia

Wykładanie teoretycznych pojęć Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax’a wymaga od Instruktora odpowiednio przygotowanych materiałów dydaktycznych. Natomiast komfort w czasie praktycznych zajęć pozwala na optymalne przekazanie precyzyjnej wiedzy niezbędnej w pracy z pacjentem. Dlatego nauka u mnie odbywa się na 3-sekcyjnych stołach firmy Meden Inmed z elektryczną regulacją wysokości.